Ara
  • Göktuğ Beşer

Emlakta Etkili Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Araçları

Güncelleme tarihi: Oca 21

Emlakta Etkili Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya eğitiminde bahsettiğim kaynaklara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.Dijital Pazarlama WhatsApp Bilgi Grubu

Dijital Pazarlama ile ilgili paylaşımlar yaptığım WhatsApp grubuna aşağıdaki bağlantıdan katılabilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/DOBx0HELVvJ8Lisrj8WqPO
Instagram hesabımı takip edin, harika eğitimleri kaçırmayın

Emlakta Etkili Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimindeki Konular ve Araçlar


Bölge Uzmanı Emlakçı Nasıl Olunur? : Nereyi Uzmanlık Bölgesi Olarak Seçebilirsiniz? Uzmanlık Bölge Çalışması İşlemlere Nasıl Yansır? Nasıl Bölge Uzmanı Olunur? Uzmanlık Bölge Bilgisi Nasıl Oluşturulur? Bölgede Nasıl Marka Olunur? gibi soruların yanıtlarını bulabileceğiniz blog yazısı.


Eğitmen Ece Bilir : Uzmanlık bölgesi eğitimleri veren Ece Bilir'in Instagram sayfası.


Türkiye’nin Dijital Tablosu, We Are Social 2020 Türkiye Raporu! : Ezgi Alış Duman'ın özetlediği rapor 2018/2019 karşılaştırmasını da içeriyor.


Google Trends : Hangi aramalar artıyor, hangileri azalıyor öğrenmek için çok faydalı.


Moz Çok Aranan Kelimeler : Moz kelime aracı ile ilan başlıklarınızı arama motorlarına optimize edebilirsiniz.


Satılık Gayrimenkul Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır : Gayrimenkul fotoğraf çekiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini örnekleri ile görebilirsiniz.


Sahneleme Nasıl Yapılır : Gayrimenkul sahnelemede alıcıların mülkü olabilecek en iyi halinde görmelerini ve kendilerini orada yaşarken hayal edebilmelerini isteriz.


Facebook'ta Müşterilerinize Reklam Göstermek : Müşteri listenizdeki kişilere reklamlarınızı Facebook'ta Özel Hedef Kitle oluşturarak gösterebilirsiniz.


Facebook Benzer Hedef Kitle Oluşturma : Benzer Hedef Kitleler, en iyi mevcut müşterilerinize benzedikleri için işletmenizle ilgilenme olasılığı yüksek olan yeni insanlara erişmenizi sağlar.


Emlak Endeksi : Emlak fiyatları ve kiraları hakkında içerik üretmekte Sahibinden.com’un bu bölümünden faydalanabilirsiniz.


Bölge Raporu : Emlak fiyatları ve kiraları hakkında içerik üretmekte Zingat.com’un bu bölümünden faydalanabilirsiniz.


Mail Chimp : 2,000 posta adresi ve ayda 12,000 email sınırına kadar ücretsiz. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda ayda 10$’dan başlayan paketlere geçebilirsiniz.


Bonus :


İknanın Psikolojisi Kitabı : İknanın Psikolojisi, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı. Prof. Robert B. Cialdini'nin, laboratuvar deneyleri ve yaşam deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı kitapta iş hayatında, ticarette, pazarlamada, günlük yaşamda ve aşkta ikna beceresine sahip olabilme yollarını anlaşılır bir dille anlatıyor.


E-mail İmza Dizayn : Mail-signatures.com sitesinin ücretsiz imza düzenleme aracı ile etkileyici e-mail imzası hazırlayabilirsiniz.


Google Alerts : İlgilendiğiniz konularla ilgili yeni içerikleri kaçırmamak için faydalanabilirsiniz. Hangi konuda ve dilde içerik takip etmek istediğinizi belirtin, Google Alerts onları istediğiniz sıklıkta mail adresinize göndersin.


Canva : Sosyal medyada paylaşabileceğiniz etkili görseller yaratabilirsiniz. Fotoğraf kolajları, sunumlar, afişler hazırlayabilirsiniz. Türkçe desteği var. Kütüphanesinde ücretsiz kullanabileceğiniz görseller mevcut.


Keyword Tool : Hangi anahtar kelimelerin Google'da arandığını hızlı şekilde, hesap açmadan görebilirsiniz.


Google Sites : Basit bir web sitesi yapabileceğiniz ücretsiz bir hizmet Google Sites. Sürükle bırak yöntemi ile pek çok özellik ekleyebilirsiniz.


Emlakta Etkili Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi Videosu141 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör